X
تبلیغات
رایتل
1389/06/27 @ 23:03

خرید پستی کارتون قدیمی بابا لنگ دراز

تگهای راهنمای موتور جستجو:

خرید پستی بابا لنگ دراز , خرید پستی بابا لنگ دراز , خرید پستی کارتون بابا لنگ دراز , خرید کارتون بابا لنگ دراز , خرید اینترنتی بابا لنگ دراز , خرید بابا لنگ دراز , بابا لنگ دراز , کارتون بابا لنگ دراز


خرید پستی کارتون قدیمی بابا لنگ دراز-برای خرید پستی بابا لنگ دراز کلیک کنید-خرید پستی کارتون بابا لنگ دراز

خرید پستی بابا لنگ دراز

خرید کارتون بابا لنگ دراز-برای خرید کارتون بابا لنگ دراز با ما همراه باشید-خرید پستی کارتون قدیمی بابا لنگ دراز

شخصیت اصلی داستان، «جودی» آبوت دختر سرزنده و باهوشی است که در یک پرورشگاه بزرگ می شود اما با پشتیبانی مالی حامی ناشناس خود می تواند به مدرسه خصوصی راه یابد. جودی که حامی خود را نمی شناسد و فقط در یک نگاه از پشت سر دیده است، او را «بابا لنگ دراز» می نامد و اغلب درباره زندگی و فعالیتهایش به او نامه می نویسد (رمان در قالب همین نامه ها روایت می شود). جودی در مدرسه به سختی تلاش می کند تا فاصله فرهنگی خود با جامعه پیرامونش را که ناشی از بزرگ شدن در انزوای پرورشگاه است، جبران کند. در حالی که نمی داند بابا لنگ دراز به دلیل ساده و مهربان بودن جودی داستانی عاشقانه را برای خود رقم زده است در پایان، «بابا لنگ دراز» خود را معرفی می کندو..

مجموعه کارتون بابا لنگ دراز

شماره مجوز: 155/11811

قیمت: 6000  تومان

روش خرید: برای خرید مجموعه کارتون بابا لنگ دراز، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

کارتون بابا لنگ دراز

کارتون بابا لنگ دراز

کارتون بابا لنگ دراز

بابا   لنگ دراز

کارتون بابا لنگ دراز


قیمت: 6000 تومان


خرید پستی