X
تبلیغات
رایتل
1389/11/13 @ 19:11

موافقت وزیر نفت با استخدام افراد جدید در صنعت گاز

با توجه به آغاز شمارش معکوس برای بهره برداری از طرح توسعه فازهای جدید پارس جنوبی، وزیر نفت با صدور مجوزی با استخدام یکهزار و 247 نفر در مقاطع کارشناسی تا دکتری در شرکت ملی گاز به طور رسمی موافقت کرد.

به گزارش مهر، سیدمسعود میرکاظمی وزیر نفت با صدور مجوزی با استخدام یکهزار و 247 نفر در مقاطع کارشناسی تا دکتری در شرکت ملی گاز ایران به طور رسمی موافقت کرد.

مسئولان شرکت ملی گاز هدف از استخدام این تعداد نیروی انسانی را جذب و آموزش کارکنان متخصص برای مدیریت و راهبری طرحهای جدید توسعه ای صنعت گاز ایران اعلام کرده اند.

از سوی دیگر در مرحله نخست جذب نیروی انسانی در شرکت ملی گاز تاکنون بیش از چهار هزار نفر از ممتازان دانشگاههای معتبر سراسر کشور در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در بانک اطلاعات ممتازین صنعت نفت ثبت نام کرده اند.

مطابق با برنامه زمان بندی اعلام شده از سوی شرکت ملی گاز در مرحله اول از دی ماه سال جاری دارندگان مدارک تحصیلی دکتری برای مصاحبه توسط اعضای هیئت علمی پژوهشگاه صنعت نفت فرا خوانده شده اند.

در این مرحله با توجه به رشته های تحصیلی مورد نیاز و پراکندگی جغرافیایی در مجموع 223 نفر از ممتازان به مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز معرفی و پس از پالایش این افراد، مصاحبه ممتازان واجد صلاحیت با استفاده از تجارب و توان شرکتهای تحت پوشش از نهم تا 12 بهمن ماه انجام می شود.

در همین حال در ادامه روند جذب نیروی انسانی با توجه به اهمیت جذب نیرو برای فازهای توسعه ای میدان پارس جنوبی در مجتمع گازی پارس پیش بینی می شود به زودی فراخوان عمومی برای استخدام در این مجموعه انجام شود.

از دی ماه سالجاری ستاد جذب نیروی انسانی شرکت ملی گاز با نهایی شدن مجوز استخدام نیروی انسانی و اخذ اطلاعات لازم از بانک اطلاعات ممتازین صنعت نفت راه اندازی شده است.

علیرضا میرمحمد صادقی معاون منابع انسانی وزیر نفت پیشتر با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون استخدام ممتازان دانشگاهی در وزارت نفت آغاز شده است به مهر، گفته بود: ممتازان دانشگاهی که علاقمند به فعالیت در صنعت نفت بوده باید به پایگاه خبری مربوطه مراجعه کنند و مشخصات خود را وارد نمایند.